Your browser does not support JavaScript!

Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Al

Kredi kartınızla Bitcoin satın alın - Trust Cüzdan ile nasıl güvenle ve hızla Bitcoin satın alabileceğinizi rehberimizden öğrenin!

Kredi Kartı / Banka Kartıyla Nasıl Bitcoin Alınır

Kredi kartınızla en az 50 USD ya da en fazla 20.000 USD değerinde Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Tron (TRX), Ripple (XRP) ya da Ethereum (ETH) alın.

1

Trust Cüzdan Yükle

iOS Kripto Cüzdanı / Android Kripto Cüzdanı . Desteklenen varlıklar arasından satın almak istediğinizi seçin, örneğin Bitcoin.

2

Satın Al Düğmesine dokunun

Satın almak istediğiniz Bitcoin miktarını girin.

3

Kredi kartınızı kullanın

Devam et'e tıklayın ve kredi kartı ödemesini tamamlayın.

Trust Cüzdan'ta Güvenle Bitcoin Tutma

Birçok kişi kripto paralarını tutmak için Trust Cüzdan kullanıyor. Trust Cüzdan, Bitcoinlerinizi (BTC) tutabileceğiniz, banka seviyesi güvenlik standartlarına sahip güvenli ve kullanımı kolay bir Cüzdandır. Hemen şimdi Bitcoin Cüzdanınızı indirin!

Bitcoin ile öde

Trust Cüzdan size Bitcoinlerinizi (BTC) istediğiniz yerde ve istediğiniz şey için harcamanızı sağlayan kullanımı kolay bir uygulama sunar. Trust Cüzdan'la kolayca ödeme yaparak bir kahve satın alabilir ya da uçak bileti ödemenizi yapabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Bitcoin Fiyatları

Bitcoin'in ve diğer kripto paraların fiyatlarını gerçek zamanlı olarak görüntüleyin. Doğrudan Trust Cüzdan'ınız ile anlık fiyatları ve kripto piyasası hareketlerini takip edin.

Bitcoin Cüzdanınızı hemen indirin!

Trust Cüzdan uygulaması, Bitcoin Tutabileceğiniz, Ödeme ve Transfer yapabileceğiniz bir Çoklu Coin Cüzdanıdır. Trust Cüzdan farklı platformlarda çalışır ve Android ile iOS Apple telefonlar tarafından desteklenir.

İndir Şimdi

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı