Your browser does not support JavaScript!

Kredi Kartı ile ile BNB satın al

BNB, Binance Chain blok zincirinin yerel tokenıdır. BNB Binance tarafından 2017 yılında Binance Exchange'de indirimli işlem ücretleri için utlity token olarak oluşturuldu. Bugün uçuşlar, oteller, koleksiyonlar, sanal hediyeler ve daha fazlası için BNB'yi kullanabilirsiniz. Trust Cüzdan kullanarak dünyada herkese BNB gönderebilirsiniz.

Kredi Kartı ileile BNB Nasıl satın alınır

Trust Cüzdan size BNB ve diğer kripto paraları satın almanın kolay bir yolunu sağlar. Trust Cüzdan'ta kredi kartı ile BNB ve diğer altcoinleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Trust Cüzdan ta en az 50$ kripto para satın alabilirsiniz.

1

Trust Cüzdanı İndirin

iOS BNB wallet / Android BNB wallet. BNB'yi seçin

2

Satın Al Düğmesine dokunun

Satın almak istediğiniz miktarı girin

3

Kredi Kartınızı kullanın

Devam et'e tıklayın ve ödemeyi tamamlayın

Trust Cüzdan - Sizin yeni BNB Cüzdanınız

Tüm kripto para birimlerinizi, fonlarınızın tüm mülkiyetini koruyarak Kripto Cüzdanı ile kolayca yönetebilir ve saklayabilirsiniz. BNB'nizi Trust Cüzdanta güvenle saklayabilirsiniz.

BNB Ticareti yap

BNB ve BEP2 tabanlı tokenları Trust Cüzdan Multi-Dex özelliğini kullanarak ticaretini yapın veya değiştirin. BNB hakkında gerçek zamanlı fiyatları, pazar hareketlerini, piyasa hacmini ve daha fazla bilgiyi Trust Cüzdan Uygulamanızda görüntüleyin.

BNB ile ödeyin

Uçak veya otel rezervasyonu yapın, en sevdiğiniz yemeğin parasını ödeyin ve BNB ile daha fazlasını yapın. Dünyanın herhangi bir yerindeki hizmetler için Trust Cüzdan kullanın

BNB Cüzdanı İndir

Trust Cüzdan Android ve iOS da bulunan multi coin bir cüzdandır. Trust Cüzdanta BNB ile birçok altcoini güvenle tek bir yerde tam sahiplikle saklayabilirsiniz.

İndir Şimdi

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı