Your browser does not support JavaScript!

Kredi Kartı ile Ethereum Satın Al

Ethereum açık kaynak kodlu blockchain tabanlı akıllı sözleşmeleri kullanan merkeziyetsiz bir hesap defteridir. Ethereum Blockchain'inin native tokenı Ether olarak adlandırılır. Trust Cüzdan size kredi kartıyla kolayca Ethereum alma fırsatı tanır.

Nasıl Banka Kartı / Kredi Kartı ile Trust Cüzdan'ta (ETH) alınır?

Minimum $50 ve $20,000 (USD)'ye kadar Ethereum Kredi Kartı ile Trust Cüzdanta satın alabilirsiniz.

1

Trust Cüzdan İndir

iOS Ethereum Cüzdanı / Android Ethereum Cüzdanı. Ethereum'u Seç.

2

Satın Al Düğmesine dokunun

Satın almak istediğiniz miktarı girin

3

Kredi kartınızı kullanın

Devam et'e tıkla ve ödemeyi tamamla. İşte bu kadar basit.

Trust Cüzdanta ETH'unuzu güvenle saklayın

Trust Cüzdan tüm ERC20 tokenlarını saklamak için en iyi seçim olduğu gibi aynı zamanda dijital varlıklarınızı ve Ethereum (ETH)'nizi saklayabileceğiniz en kullanışlı kripto para cüzdanıdır. Ethereum (ETH)'nizi iOS ve Android için yüksek güvenlik standartlarımız sayesinde her türlü potansiyel tehditten koruyun.

Ethereum (ETH) ile Öde

Trust Cüzdan kullanarak hizmetler için ödeme yapmak her zamankinden daha kolay. Ethereum alıcı adresini girin veya QR kodunu tarayın ve işleminizi tamamlayın. Trust Cüzdan adresindeki kripto para birimlerini kullanarak yemek, uçuş ve daha fazlasını ödeyin.

Ethereum Takasla / Al-Sat

Ethereum ve ERC 20 tabanlı tokenları Trust Cüzdan Multi-Dex Özelliğini kullanarak ticaretini yapın veya değiştirin. Ethereum'un Gerçek Zamanlı Fiyatlarını ve daha fazla kripto para birimini Trust Cüzdan Uygulamanızda görüntüleyin.

Hemen Ethereum Cüzdanınızı İndirin

Çoklu Coin Cüzdanımız, çok çeşitli altcoin / kripto para / kripto tokenları saklayabilir. Trust Cüzdan aynı zamanda, Android ve iOS telefonlar için en güvenli Ethereum cüzdanlarından biridir .

İndir Şimdi

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı