Your browser does not support JavaScript!

Dogecoin (DOGE) Cüzdan

Trust Cüzdan'ı şunlarla indirebilirsiniz Dogecoin (DOGE) Bitcoin ve diğer token ve block chain cüzdanlarını destekler.Fonlarınız tüm kontrolü sadece sizde. Mobil arayüz üzerinden kripto paralarınızı alın, gönderin, saklayın ve alıp satın.

Dogecoin Nedir ve nereden bir Dogecoin cüzdanı bulabilirsiniz?

Dogecoin (DOGE), 2013'te bilgisayar programcıları Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından oluşturulmuş, karikatür temalı bir kripto paradır. Ünlü "Doge" internet karikatürüne dayanan bu dijital para, logo olarak bu karikatürün Shiba Inu köpeğini taşımaktadır ve Bitcoin'in daha az ciddi ve eğlenceli alternatifi olmayı hedefler. Dogecoin, iş kanıtı mutabakat algoritmasında Scrypt teknolojisini kullanır; böylece herkes, GPU kullanarak bu dijital paranın madenciliğini yapabilir. Bunun sonucunda Dogecoin, hala evde madencilik yapan kullanıcılar için en popüler coinlerden biridir. Özelleştirilmiş madencilik cihazlarının çıkmasına ve dolayısıyla, iş kanıtı mutabakatını kullanan diğer coinlerde (Bitcoin gibi) küçük madencilerin sahanın dışında kalmasına rağmen, Dogecoin'in hala küçük madencilik operasyonlarıyla madenciliği yapılabilmektedir.

Dogecoin Satın al ve Dogecoin'inizi Trust Cüzdan'ta saklayın

Trust Cüzdan uygulamanızdan Dogecoin satın alın. Mobil uygulamayı kullanarak kredi veya banka kartınızla 50$ - 20.000$ arasında Dogecoin (DOGE) satın alabilirsiniz.

Dogecoin neden bu kadar popüler?

Kripto piyasalarındaki şiddetli rekabete rağmen Dogecoin, kripto alanında en fazla bilinen isimler arasında yer alıyor ve şaşırtıcı derecede yüksek bir kullanım oranı var. An itibarıyla Dogecoin, ağındaki işlemler bakımından piyasadaki bazı lider kripto paralardan daha fazla etkinlik göstermektedir. Popülaritesi, eğlenceli olması ve canlı bir çevrimiçi topluluğunun bulunmasıyla da ilişkilendirilebilirken bu kripto projesi, aynı zamanda 2014'teki Sochi Kış Olimpiyatları'na gitmek için hak kazanıp gerekli paraya sahip olmayan Jamaican Bobsled Team için fon toplayarak ve aynı yıl, NASCAR sürücüsü Josh Wise'a sponsor olarak çok ses getirmişti. Fakat muhtemelen, Dogecoin'in en büyük destekçisi, teknolojinin öncüsü Elon Musk oldu. Tesla CEO'su, çeşitli zamanlarda bu köpek temalı kripto para için desteği ile ilgili tweetler atmış ve hatta bir keresinde, Twitter bio bölümünü Dogecoin'in CEO'su olarak değiştirmişti. Bir dakikalık blok süresi ve düşük işlem ücretleri sayesinde Dogecoin, sosyal medyada bahşiş vermek ve mikro işlemler yapmak için de elverişli bir coin olmuştur. Güvenle DOGE satın almak, saklamak, göndermek ve almak için hemen Trust Cüzdan uygulamasını indirin.

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı