Your browser does not support JavaScript!

Kredi Kartı ile XRP Al

Ripple, daha hızlı ve düşük maliyetli küresel ödemeleri mümkün kılarak dağıtılmış defter veritabanının (XRP Ledger) üzerine bir ödeme ağı ( Ripple Net) oluşturarak şirketlerin ve finansal kurumların küresel para göndermesine olanak tanır. Artık Trust Cüzdan üzerinden XRP'yi kredi kartıyla satın alabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ile XRP nasıl satın alınır?

Trust Cüzdan'ta 50$ kadar az bir miktara kadar XRP alın ve doğrudan güvenli XRP cüzdanınızda doğrudan depolayın. Trust Cüzdan evrensel kripto cüzdanınız olmak ve çok çeşitli kripto para birimleri ve dijital varlıklarla birlikte XRP de satın almak ve depolamak için güvenli bir yol sağlamak için idealdir.

1

Trust Cüzdan'ı yükleyiniz

iOS Cüzdan / Android Cüzdan . Desteklenen varlığı seçin - XRP

2

Satın Al Düğmesine dokunun

Satın almak istediğiniz miktarı girin

3

Kredi kartınızı kullanın

Devam et'e tıklayın ve ödemeyi tamamlayın

Ripple üzerinde Trust Cüzdanı güvenli bir şekilde saklayın

XRP'nizi saklamak için güvenli ve kullanımı kolay bir kripto para cüzdanı. Ripple'ı ve daha birçok kripto parayı Trust Cüzdan'ta Sakla, Öde ve Transfer Et.

XRP'yi Global Olarak transfer edin

Trust Cüzdan kullanarak, kolayca ve güvenli bir şekilde dünya genelinde XRP transferi yapabilirsiniz. Cüzdanımız size, XRP'nizi istediğiniz yerde istediğiniz her şeye harcayabileceğiniz kullanımı kolay bir uygulama sağlar.

Trust Cüzdan Multi-DEXde XRP ticareti yapın

Trust Cüzdan uygulaması ile XRP'yi diğer kripto para birimleriyle anında takas edebilirsiniz. Binance DEX ve Kyber Network'ü Trust Cüzdan Multi-DEX ile tek pencerede deneyimleyin ve bu da ticareti her zamankinden daha kolay hale getirir.

XRP Cüzdanını İndirin

Trust Cüzdan tüm kripto ihtiyaçlarınız için güvenli bir çoklu para cüzdanıdır. Bitcoin, Ethereum, XRP ve daha fazlasını tek bir yerde saklayın.

İndir Şimdi

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı