Your browser does not support JavaScript!

Nano (NANO) Cüzdan

Trust Cüzdan'ı şunlarla indirebilirsiniz Nano (NANO) Bitcoin ve diğer token ve block chain cüzdanlarını destekler.Fonlarınız tüm kontrolü sadece sizde. Mobil arayüz üzerinden kripto paralarınızı alın, gönderin, saklayın ve alıp satın.

Nano nedir?

Nano, merkezi olmayan, sürdürülebilir ve güvenli dijital paradır ve mevcut kripto para birimlerindeki verimsizlikleri gidermeye odaklanmıştır. Nano'nun verimli ve hafif yapısı, gelişmekte olan ülkelerdeki bireyler de dahil olmak üzere herkesin düşük bir giriş engeli ile yerel ve küresel ekonomilere kolayca katılmasını sağlar.

Nasil çalışır?

Nano, bireysel hesapların kendi blok zincirlerini kontrol ettiği bir veri yapısı olan Blok Kafes'i kullanır. Bu, blokların çakışma olmadan hızlı bir şekilde eklenmesini ve onay için ağa gönderilmesini sağlar. İşlemler iki ayrı eylemi olan hesaplar arasında gerçekleşir: Gönderen, alıcı hesaba gönderilecek tutar için kendi hesabını borçlandıran bir blok yayınlar Alıcı, gönderilen hesaba kendi hesabını yansıtan eşleşen bir blok yayınlar Para gönderen bir blok ağ tarafından onaylandıktan sonra, işlem bekleme durumuna geçer ve geri döndürülemez. Alıcı çevrimdışı olabilir ve fonları hesaplarına alan eşleşen bir blok yayınlamaya hazır olana kadar fonları bu durumda güvenle bırakabilir.

Temsilciler ve Oylama

Nano hesaplar oylama ağırlıklarını istedikleri zaman temsilcilere özgürce devredebilir, kullanıcılar kimin konsensüs ile gücü olduğu ve ağın ne denli merkezi olmadığı üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilir. Bu, Açık Temsilci Oylama (ORV) tasarımının önemli bir avantajıdır. Düğümler için doğrudan parasal teşvik olmadan, ağın merkezsizleştirilmesine yönelik uzun vadeli eğilimler için ortaya çıkan merkezileşme güçlerini ortadan kaldırır. Bu oylar düğümler arasında paylaşıldığından ve yeniden yayınlandığından, hesaplanır ve mevcut çevrimiçi oylama ağırlığı ile karşılaştırılır. Bir düğüm bir bloğun yetersayıya ulaşmak için yeterli oy aldığını gördüğünde, bu blok onaylanır. Blokların ve oyların hafif yapısı nedeniyle, ağ genellikle birkaç saniyenin altında işlem ultra hızlı onayına ulaşabilir. Ayrıca, oy verme yetkisinin devredilmesinin herhangi bir fonun ödenmesi anlamına gelmediğine dikkat edin - hesap devri, mevcut tüm fonlarını herhangi bir zamanda kısıtlama olmaksızın harcayabilir.

Neyi çözmeyi hedefliyor?

Eşler arası değer aktarımını çözmek için tasarlanan Nano, herkes için açık ve erişilebilir olan anında, ücretsiz ve merkezi olmayan bir ağ aracılığıyla dünya ekonomisinde devrim yaratmayı hedefliyor. Nano işlemlerin hızı, geniş bir finansal uygulama yelpazesinde geniş bir fayda sağlar. Tamamen dağıtılmış bir tedarik ile, döviz işlemleri ve hızlı sınır ötesi transferler gibi köprüleme fırsatları, merkezi olmayan bir ağ üzerinden güvenle kolaylaştırılabilir.

Nano'nun özellikleri nelerdir?

Basit ve Kullanımı Kolay - Değeri mümkün olduğunca verimli bir şekilde aktarmaya odaklanarak Nano, kullanıcılara ve hizmetlere kripto para biriminin güçlendirme ve maliyet tasarrufu özelliklerine kolayca erişmeleri için seçenekler sunar. Anında ve ücretsiz işlemlerde, hesaplanan gaz veya işlem maliyeti yoktur - sadece bir miktar seçin ve gönderin. İyi tasarlanmış ve sezgisel topluluk cüzdanları, gönderme ve almayı basit ve anlaşılması kolay hale getirir. Ademi Merkeziyetçilik için Tasarlandı - Protokolün her bir bileşeni uzun vadeli ademi merkeziyetçilik ve erişilebilirlik hedefleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Nano'nun Açık Temsilci Oylama konsensüs mekanizması nedeniyle, ağdaki düğümler minimum kaynak tüketir ve işlemleri doğrulamak için doğrudan ödeme almazlar. Bu kurulum, madencilik ve bahis havuzlarının neden olduğu merkezileştirici gücü ortadan kaldırır ve işletmelere operasyonel maliyet tasarrufu sağlar. Adil ve Tam Dağıtılmış - Satın alma gücünün merkezi kuruluşlar tarafından seyreltilemeyeceğine güvenmek, herhangi bir gerçek para birimi için önemlidir. Nano'nun tam ve adil dağılımı, uzun vadeli ademi merkeziyetçiliğe odaklanmasıyla birlikte, değeri yakalama, tutma ve aktarma yeteneğini etkileyen merkezi güçlerden koruma sağlar.

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı