Your browser does not support JavaScript!

Trust Cüzdan ile Tüm NFT'ler Tek Bir Yerde

Trust Cüzdan benzersiz tüm ERC721 ve ERC1155 kripto koleksiyonlarınızı ve oyun varlıklarınızı tek bir yerde saklamanız için size kolay bir yol sunar. Kripto koleksiyonunuzu seviyor musunuz? Biz de onları seviyoruz. Hepsini Trust Cüzdan'ta saklayabilirsiniz.

İndir Şimdi

NFT nedir?

NFT'ler , Ethereum'da ERC721, ERC1155, BSC'de BEP721 ve BEP1155 olarak adlandırılan, benzersiz veya miktar olarak sınırlı dijital varlıklardır. Bunları, Picasso'nun ünlü bir tablosu veya Atari 2600 için Gamma Attack video oyunu gibi düşünün. NFT'ler eski beyzbol kartları gibidir, ancak yalnızca benzersiz, değiştirilemez ve kriptografi kullanılarak güvence altına alınmış dijital bir formdadır. Genellikle kripto koleksiyonları, evcil hayvanlar veya avatarlar gibi gerçek hayattaki nesneler olarak temsil edilir. Bazı kripto koleksiyonları, bilgisayar tarafından üretilen sanat eserleridir. Her tokenın belirli niteliklerde varyasyonları var olup oluşturulabilecek token sayısının sınırları vardır.

NFT'leri nerede saklayabilirim?

Trust Cüzdan, tüm kripto koleksiyonlarınızı huzurla ve güvenle tutabilmeniz ve bunlara kolayca erişebilmeniz için kolay bir yol sunar. Kripto koleksiyonları blockchain üzerinde güvendedir ve bir açık adresle ilişkilendirilir. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde çok popüler hale gelen CryptoPunks, CryptoKitties, Decentraland, Axies ve diğerleri gibi birçok farklı kripto koleksiyon ürünüyle karşılaştık.

Bu blok zincirlerinde desteklenen NFT'ler

Dakikalar içinde başlayın

Sadece bu 3 adımı izleyin


İndir Trust CüzdanKripto yatırın veya satın alın


DApp'ler için tarayıcı

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı