Your browser does not support JavaScript!

Smartchain (BNB) Cüzdan

Trust Cüzdan'ı şunlarla indirebilirsiniz Smartchain (BNB) Bitcoin ve diğer token ve block chain cüzdanlarını destekler.Fonlarınız tüm kontrolü sadece sizde. Mobil arayüz üzerinden kripto paralarınızı alın, gönderin, saklayın ve alıp satın.

Binance Akıllı Zincir nedir?

Binance Akıllı Zincir (BSC), merkezi olmayan uygulama (DApps) için izinsiz bir platform sağlayan, Binance Chain'e akıllı sözleşmeli paralel bir blok zinciridir. Binance Chain, aktif kripto işlemlerini hedefleyen yüksek verim sunarken, programlanabilirlik bölümü yoktur. Binance Akıllı Zincir bunu değiştirmek için vardır. Binance, Ethereum'un yüksek işlem ücretlerinden muzdarip gelişmekte olan merkezi olmayan finans (DeFi) pazarı için yüksek hızlı, düşük maliyetli bir alternatif sağlamak için Smart Chain'i başlattı. Eylül 2020'de piyasaya sürülen Binance Smart Chain, ölçeklenebilirliği sağlamak için beş saniyelik bir blok süresi, zincirler arası varlık transferleri, EVM uyumluluğu ve Proof of Staked Authority konsensüs protokolüne sahiptir.

BEP20 Token Standardı

Binance Smart Chain, Ethereum'un ERC20 standardına benzer şekilde çalışan bir BEP20 token standardına sahiptir. BEP20, herkesin değiştirilebilir dijital para birimleri veya jetonları Binance Akıllı Zincir üzerinde konuşlandırmasına izin veren geliştirici dostu bir token standardıdır. Dahası, diğer zincirlerdeki önde gelen dijital varlıklar, sabitlenmiş BEP20 tokenleri şeklinde Binance Akıllı Zincir'e taşınabilir. Örneğin, BTC tarafından desteklenen BTCB (BEP20) tokenleri ile bitcoin (BTC) takas etmek için Binance Bridge'i kullanabilirsiniz. BTCB (BEP20) tokenleri daha sonra bitcoin üzerinden getiri elde etmek için DeFi protokollerinde kullanılabilir. Aynı şey ETH, XRP, DOGE ve daha fazlası için de geçerlidir.

Binance Akıllı Zincir'de Neler Oluyor?

Ethereum'a düşük maliyetli, yüksek hızlı bir alternatif olarak, dünyanın en büyük kripto şirketlerinden biri tarafından desteklenen Smart Chain, zincirinde halihazırda çok çeşitli DApp ve DeFi uygulamalarına sahiptir. Bazı DeFi protokolleri diğer blok zinciri ağlarından Akıllı Zincire taşınırken, düzinelerce Akıllı Zincir yerel DApp ortaya çıktı ve başlangıçlarından bu yana önemli ölçüde kullanıcı büyümesi yaşadı. PancakeSwap, Venus ve Autofarm gibi DeFi protokolleri, BSC'deki etkinliğin çoğunu oluşturur. Ancak bu, Akıllı Zincirin yalnızca merkezi olmayan finans için olduğu anlamına gelmez. Oyun ve kumar DApp'leri de Smart Chain'de kendine bir yer buldu ve ilk NFT'ler, BSC kullanıcılarına diğer zincirlerde bulunan aynı kripto tahsil deneyimini sağlamak için 2021'in başlarında ortaya çıktı.

Binance Akıllı Zincire Nasıl Erişilir

Muhtemelen BSC ekosistemine erişmenin en kolay yolu Trust Cüzdan DApp Browser ı kullanmaktır. Pazar lideri mobil DApp Tarayıcısı, akıllı telefonu olan herkesin Binance Akıllı Zincir üzerindeki DApp'lere ve DeFi protokollerine yalnızca birkaç tıklama ile güvenli bir şekilde erişmesine olanak tanır. Trust Cüzdan'ı bugün indirin ve Binance Akıllı Zincir ekosistemini keşfedin.

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı