Your browser does not support JavaScript!

Tezos (XTZ) Cüzdan

Trust Cüzdan'ı şunlarla indirebilirsiniz Tezos (XTZ) Bitcoin ve diğer token ve block chain cüzdanlarını destekler.Fonlarınız tüm kontrolü sadece sizde. Mobil arayüz üzerinden kripto paralarınızı alın, gönderin, saklayın ve alıp satın.

Tezos nedir ve nereden bir Tezos cüzdanı edinebilirim?

Tezos akıllı kontratlar ve merkeziyetsiz uygulamalar için yeni bir platformdur. Paydaşlar, öneriler üzerinde sosyal mutabakata varmak için oylama sistemi de dahil olmak üzere tüm protokol değişikliklerini oylamaya sunarlar. Tezos akıllı kontratları destekler ve merkeziyetsiz uygulamalar geliştirilmesi için bir platform sunar. Trust Cüzdan pek çok önde gelen coin yanında son güncellemeyle birlikte Tezos cüzdanı yetkinliği de kazandığı için kripto cüzdan uygulamamızı Tezos cüzdanınız olarak kullanabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Tezos protokolü paydaşların protokolü verimli bir şekilde idare etmesi ve gelecek yenilikleri uygulayabilmesi için resmi bir süreç sunar. Tezos'taki farklı katılımcılar, Proof of Stake (PoS) (hisse ispatı) mekanizması sayesinde blockchainin durumu hakkında mutabakata varırlar. Diğer PoS protokollerinin aksine her paydaş mutabakat sürecine katılabilir ve ağın güvenliğine ve istikrarına katkıda bulunduğu için protokol tarafından ödüllendirilebilir.

Neyi çözmeyi hedefliyor?

Tezos blockchaini akıllı kontratları güvenli hale getirmek ve hatalı kodlardan kaçınmaya yardımcı olmak için resmi doğrulama kullanacak şekilde tasarlanmıştır. Tezos, ağı iki farklı blockchaine bölmeden (fork) ve zamanla oluşan ağ etkilerini ortadan kaldırmadan sürüm güncellemesi yapabilir.

Tezos'un özellikleri nelerdir?

Akıllı kontrat & resmi doğrulama Proof of Stake Kendini düzeltebilme: Tezos, ağı iki farklı blockchaine bölmeden (fork) sürüm güncellemesi yapabilir.

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı