Your browser does not support JavaScript!

Theta (THETA) Cüzdan

Trust Cüzdan'ı şunlarla indirebilirsiniz Theta (THETA) Bitcoin ve diğer token ve block chain cüzdanlarını destekler.Fonlarınız tüm kontrolü sadece sizde. Mobil arayüz üzerinden kripto paralarınızı alın, gönderin, saklayın ve alıp satın.

Theta nedir?

Theta internet üzerinden yayın yapan merkeziyetsiz bir ağı güçlendiren açık kaynaklı bir protokoldür. E-spor, eğlence ve eşler arasında yayın gibi kullanım alanlarını mümkün kılmak için platform üzerinde merkeziyetsiz uygulamaların (DApp'ler) inşa edilmesine olanak sağlar.

Theta Fuel (TFUEL) nedir?

Theta Fuel, Theta protokolünün operasyonel tokenı ve Theta Token ile birlikte çalışan Theta protokolündeki ikinci tokendır. Bir video yayını paylaştıkları için ya da akıllı kontratları uygulayıp onlarla etkileşime geçtikleri için ilgililere ödeme yapılması gibi zincir üstü operasyonlarda kullanılır.

Nasıl çalışır?

Theta iki kısımdan oluşur. İlki bant genişliğini paylaşmak için ağa katılan node'lardan oluşan video dağıtım ağıdır. Bu ağ gerçek merkeziyetsiz video dağıtımını sağlar. İkinci kısım ise Theta blockchaininden oluşur. Bu kısım, katılımcıların dağıtım ağına katılmalarına bir neden yaratmak için teşvik amaçlıdır.

Neyi çözmeyi hedefliyor?

Mevcut video dağıtım ağları az gelişmiş ülkelere zayıf erişim, yüksek kurulum maliyetleri ve merkezi yapı gibi unsurlardan muzdariptir. Bu durum ağları suistimale ve servis kesintilerine açık bir hale getirir. Theta eşler arasında çalışan bir ağ yaratarak bu mevcut sorunları çözmeyi, bir teşvik katmanı olarak blockchain kullanarak dağıtım ağını yüksek performansta tutmayı hedeflemektedir.

Theta'nın özellikleri nelerdir?

Oldukça yüksek çıktı sayısı ile Proof of Stake blockchain İçerik yaratıcıları için yüksek gelir İtibara bağlı madencilik Videoların dağılması için kullanılmayan bant genişliğini sunma karşılığında Theta ile ödeme almak

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı