Your browser does not support JavaScript!

VeChain (VET) Cüzdan

Trust Cüzdan'ı şunlarla indirebilirsiniz VeChain (VET) Bitcoin ve diğer token ve block chain cüzdanlarını destekler.Fonlarınız tüm kontrolü sadece sizde. Mobil arayüz üzerinden kripto paralarınızı alın, gönderin, saklayın ve alıp satın.

VeChain nedir?

VeChain, Ethereum gibi ikinci nesil blockchainleri geliştirmeyi hedefleyen bir blockchaindir. Blockchainin geleceğini ilgilendiren kararların paydaşlar tarafından alındığı bir yönetim sistemini öne çıkarır. Ayrıca tokenlarının (VET) yaratılması ve dağıtımı ile ilgili de özel bir ekonomik modeli bulunur.

Nasıl çalışır?

Diğer blockchainlerin aksine VeChain mutabakat algoritması olarak proof of authority (PoA)(otorite ispatı) kullanır. PoA, blockchain bloklarını doğrulamak ve üretmek için Authority Masternodes (AM) (Otorite Masternode'ları) adı verilen bireysel organizasyonların itibarına dayanır. Bu da üretilecek yeni blokların çok düşük hesaplama maliyeti olacağı anlamına gelir. VeChain'in VET ve VTHO olmak üzere iki tokenı bulunur. VET değer transferi yapılan ana tokendır. VTHO ise blockchain üzerinde operasyon yapma maliyetini temsil etmesi için kullanılır. VET tutan herkes blockchain masraflarını ödemek için otomatik olarak VTHO tokenlarına sahip olur. Bunun yanında VTHO, VET ile takas edilebilir.

VeChain neyi çözmeyi hedefliyor?

VeChain şirketlerin blockchaini benimsemelerini sağlayacak blockchain olmayı hedefler. Bunu ise daha iyi bir ekonomik model ve daha iyi ölçeklenebilirlik ile sağlamayı planlar. Proje, nesnelerin interneti (IoT) uygulamalarını mümkün kılmayı, işlem masraflarını düşürmeyi ve değişen teknolojilere uyum sağlayacak kadar esnek olmayı amaçlamaktadır.

VeCHain'in özellikleri nelerdir?

Yerleşik yönetim araçları Proof of Authority Daha iyi ölçeklenebilirlik & yan zincir becerileri IoT çözümlerine uygunluk

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı