Your browser does not support JavaScript!

Ripple (XRP) Cüzdan

Trust Cüzdan'ı şunlarla indirebilirsiniz Ripple (XRP) Bitcoin ve diğer token ve block chain cüzdanlarını destekler.Fonlarınız tüm kontrolü sadece sizde. Mobil arayüz üzerinden kripto paralarınızı alın, gönderin, saklayın ve alıp satın.

Ripple (XRP) nedir ve bir XRP cüzdanı nasıl edinebilirim?

XRP ödeme servis sağlayıcılara, piyasa yapıcılara ve bankalara kaynak likiditesi sağlayan bir dijital varlıktır. XRP kayıt defteri Ripple tarafından yaratılmış açık kaynaklı bir üründür. Ripple, finansal kurumlar ve bankalardan oluşan küresel bir ağ yaratmayı hedefleyen özel bir şirkettir. Bunu RippleNet blockchain yazılımı vasıtasıyla uluslararası ödemelerin maliyetlerini düşürmek amacıyla yapar. Ripple bu küresel ağı kullanan yazılıma "Değerin İnterneti" (Internet of Value) adını vermiştir. Yeni sürüm yükseltimi sayesinde Trust Cüzdan uygulamamıza XRP cüzdan yetkinlikleri eklenecek ve artık XRP'lerinizi kripto cüzdan uygulamamızda saklayabileceksiniz.

Nasıl çalışır?

İnsanlar Ripple'dan tek bir platform gibi bahsetse de, aslında üç farklı üründen oluşur: xCurrent, xVia ve xRapid. xCurrent platformun başlıca ürünüdür. Ripple'ın bir banka ile ortaklık yaptığını duyduğunuzda, bu muhtemelen bankanın kullanmaya başladığı platformla ilgilidir. xCurrent'ta XRP kullanma gerekliliği bulunmamaktadır. xVia bir ödeme arayüzü ve API projenin en güncel ürünüdür. Ödeme arayüzü ve API'lardan oluşur. xCurrent gibi xVia da XRP kullanmaz. xRapid, XRP kullanan tek üründür. Basitçe açıklarsak, bu ürün bir likidite çözümüdür.

Neyi çözmeyi hedefliyor?

Uluslararası ödemelerdeki başlıca sorun olan nostro/vostro hesapların önceden fonlanmasını çözmek için yaratılmıştır. Bankalar gerçek zamanlı likidite kaynağı olarak XRP kullanabilir. Ödeme sunucuları da yeni piyasalara erişmek, daha hızlı ödeme anlaşmaları sunmak ve daha düşük döviz çevrim masrafları için XRP'den faydalanabilirler. Ripple özünde, bankalardan, kredi kartlarından ve PayPal gibi diğer kurumlardan oluşan finansal ağların "duvarlı bahçelerine" karşı bir duruş sergilemektedir. Bu organizasyonlar paranın akışını işlem masrafları, para birimi çevrim masrafları ve işlem gecikmeleri ile sınırlama eğilimindedir.

Ripple'ın (XRP) özellikleri nelerdir?

Üç Farklı Ürün: xCurrent, xVia ve xRapid

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı