Your browser does not support JavaScript!

Kredi Kartı ile TRON (TRX) Satın al

Kredi Kartı ile anında ve kolayca TRON (TRX) Satın al. Ayrıca TRX satın aldıktan sonra doğrudan Trust Cüzdan'ta saklayabilir ve doğrudan Trust Cüzdan uygulamasında saklayabilirsiniz.

Banka Kartı / Kredi Kartı ile TRX Satın al

Kredi kartı ile Trust Cüzdanta Minimum 50$ değerinde TRON Satın al

1

Trust Cüzdan'ı İndir

iOS TRX Cüzdanı / Android TRX Cüzdanı

2

Satın Al Düğmesine dokunun

Satın Al Düğmesine dokunun

3

Satın almak istediğiniz miktarı girin.

Devam et'e tıkla ve ödemeyi tamamla. İşte bu kadar basit.

TRX'ini Trust Cüzdan'ta sakla

Trust Cüzdan, tüm TRON tokenlarını saklamak ve aynı zamanda dijital varlıklarınızı depolamak için en uygun ve güvenli bir multi coin Cüzdandır .Trust Cüzdan'ta TRON (TRX)'i ve daha birçok kripto paralarınızı saklayın, harcayın ve transfer edin.

Tara ve TRON (TRX) ile Öde

TRX ile dünya genelinde hizmetler için ödeme yapın. Uçuşlar, oteller, yemekler ve diğer hizmetler için ödeme yapmak için Trust Cüzdanı kullanın. Trust Cüzdan, kripto para birimlerinde ödeme yapmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Satıcı TRX adresini girin veya QR kodunu tarayın ve işleminizi tamamlayın.

Gerçek Zamanlı Fiyatlar

TRON ve altcoin fiyatlarını doğrudan Trust Cüzdan'ta görüntüleyin. Market Hacmi, İşlem Hacmi, Fiyat Zaman Çizelgelerini tek bir yerden kolayca görüntüleyin.

Hemen TRON Cüzdanını İndir!

Çoklu Coin Cüzdanımız, çok çeşitli altcoin / kripto para / kripto tokenları saklayabilir.Trust Cüzdan, aynı zamanda Android ve iOS telefonlar için en güvenli TRON cüzdanlarından biridir .

İndir Şimdi

Trust Cüzdan uygulamasını hemen indirin!

En çok güvenilen ve güvenli kripto cüzdanı